2. Sohbet Toplantısı Yapıldı


İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği olarak yaşanan sorunların ana gündem maddesini oluşturduğu 2. sohbet toplantısı 27 Mart 2017 tarihinde yapılmıştır.

Toplantıya GSİM Spor Şube Müdürü sayın Kubilay Kalaycıoğlu davet edilmiştir. Sayın Kalaycıoğlu toplantımıza katılıp ödemelerin neden yapılmadığı ile ilgili bilgilendirmeler yapmıştır. Bekleyen ödemelerin en kısa sürede ödenmesi için herkesin çok yoğun bir mesai harcadığını aktarmıştır. Ayrıca salonların soğuk olması, sağlık ve güvenlik sorunu , aynı anda birçok salonda okul maçlarının plansız bir şekilde oynatılması, gözlemcilerimizin okul maçlarında 2 seans ile ilgili sorunları, otopark sorunu gibi birçok konu ile ilgili kendisi bilgilendirilmiştir. Çözüm için gerekli notlar alındı ve gerekli çalışmaların yapılacağı sözünü vermiştir.
Önümüzdeki sezondan başlamak üzere katılım paylarının hakemlere ödenmesi için il temsilcimiz ve federasyon ile çalışma yapıldığı bilgisi verildi.
Katılımcılara özel maç ücretlerinin nasıl ödeneceği ilgili bilgilendirmede bulunuldu.

50. Yıl ve Burhan Felek Spor Salonundaki maçlarda görevli hakem ve gözlemcilerimiz atletizm pisti arkasındaki otoparka voleybol hakem ve gözlemcisi olduklarını söyleyerek araçlarını ücretsiz olarak bırakabilirler. Bu konuda Kubilay Beye teşekkür ederiz.

Sohbet toplantısında bizlerle birlikte olan sayın spor şube müdürüne, il temsilcimize, değerli katılımcı arkadaşlara ve gerek mesaj gerekse aramalar ile yapılacak her çalışmada atılacak her adımda yanımızda olduğunu belirten arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği

sohbet-1

sohbet-2

sohbet-3

sohbet-4

sohbet-5

sohbet-6

sohbet-7