Onursal Üyelerimiz Savaş Eskigülek & Refik Keskin


Voleybol Kamuoyuna,

İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği olarak, yönetime geldiğimiz 23 Kasım 2017 tarihinden itibaren, devir aldığımız bayrağı daha ileri götürüp, üyelerimiz olan hakem ve gözlemcilerin hakkını koruyan ve savunan, sosyal anlamda dernek üyelerinin tamamını bir araya getirerek birlik ve beraberliğin teminini sağlamaya özen göstermekteyiz. Kuruluş amacımız olan ‘Voleybol Hakem ve gözlemcilerini bir araya toplamak, birlik ve beraberliği temin edecek bir çatı altında örgütlenmek suretiyle dayanışma ve yardımlaşmayı sağlamak’ amacıyla; gerek Yönetim Kurulumuz, gerek genel kurul üyelerimiz ile bizlere destek olan voleybol camiasının değerli isimlerini de unutmamak gerektiğini düşünmekteyiz.
Dernek Yönetim Kurulu olarak bugüne kadar büyük bir öz veri ile vermeye çalıştığımız hizmetler konusunda bizlere destek veren, en mutlu ve en zor anlarımızda bizlerle birlikte olarak güç veren kişilerin verdiği katkıların unutulmaması ve bizlerden sonraki yönetimlerle de devamını sağlamak niyetindeyiz.

Bu amaçla; İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yönetim Kurulu, Dernek Tüzüğü’nde yer alan Üye Olma Hakkı ve Üyelik İşlemleri başlıklı 3. Maddesinde belirtilen ‘Derneğe ve Voleybol sporuna maddi ve manevi yardımı görülen saygın kişiler, Yönetim Kurulu kararı ile onursal üye olarak kabul edilirler.’ ifadesinin kendisine tanıdığı hakka istinaden;  derneğimize ve voleybol sporuna yaptıkları maddi ve manevi katkılar sebebiyle Sayın Savaş Eskigülek ve Sayın Refik Keskin’in İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’ne Onursal Üye olarak kabul edilmesine oy birliği ile karar vermiştir.

Sayın Savaş Eskigülek ve Sayın Refik Keskin’e İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’ne ve Türk Voleyboluna bugüne kadar verdikleri hizmetler için teşekkür eder; derneğimizin Onursal Üyesi olarak hizmetlerinin devamını temenni ederiz.

Voleybol Kamuoyuna saygı ile duyururuz.

İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yönetim Kurulu