VOLEYBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ FEDERASYONU YENİ HİZMET BİNASI SATIN ALMA İŞLEMLERİ TAMAMLANDI


2006 Yılında kurulan Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonumuzun, 2014 yılı aralık ayında yapılan genel kurul sonrasında göreve gelen yeni yönetim kurulumuz Genel Kurul’dan almış olduğu yetki sonucunda kuruluşunun 10. yılında uzun zamandır çalışmalarımızı sürdürdüğümüz Federasyonumuza ait bir mülk alımını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. 4 Şubat 2016 tarihinde Sağlık Mahallesi, Sağlık-1 Sokak, No: 19/12 Sıhhiye Çankaya / ANKARA adresinde bulunan 2+1 büromuzun tapusunu almış bulunmaktayız.

Bu alınan büro siz değerli üyelerimizin maç ücretlerinden yapılan kesintilerinin bir birikimi sonucudur. Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu olarak amacımız bundan sonraki yıllarda en kısa sürede Dernek üye sayımızı arttırarak bir konfederasyon oluşumunu sağlamak ve sizlere sağlayacağımız diğer hizmetlerin yanında bütçemizin elverdiği sürece de diğer üye derneklerimizin merkezlerinde de birer mülk edinebilmektir. Bu birikimlerimizin sağlanmasında bizlerden desteklerini esirgemeyen Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanımıza, değerli Yönetim Kurulu üyelerimiz ile MHGK Başkanımız ve değerli Kurul üyelerine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Hepimize ait olan bu ilk büromuzun tüm voleybol hakem ve gözlemcilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.

Saygılarımızla.
Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Yönetim Kurulu

 

İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği olarak yeni Merkez Ofis  binamızın tüm camiamıza hayırlı olmasını diler, bu yerin alımında emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımızı sunarız.

VHGF YENI BURO 02

VHGF YENI BURO 03

VHGF YENI BURO 05 TAPU